Mari.marthos

marimarthos
Movie Buff - 217 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2020
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

66 13% The Prince and Me (2004) - Rated 01 Aug 2021
55 6% Wall Street: Money Never Sleeps (2010) - Rated 01 Aug 2021
55 6% When in Rome (2010) - Rated 01 Aug 2021
95 84% Stepmom (1998) - Rated 01 Aug 2021
80 43% Unsolved Mysteries (1987) - Rated 01 Aug 2021
88 62% The Martian (2015) - Rated 01 Aug 2021
88 62% Little Women (1994) - Rated 01 Aug 2021
98 88% Up (2009) - Rated 01 Aug 2021
98 88% Always Be My Maybe (2019) - Rated 01 Aug 2021
88 62% The Laundromat (2019) - Rated 01 Aug 2021