mari.veloso

mariveloso
Movie Buff - 174 Film Ratings
Member Since: 12 Mar 2017
Location: Brazil

more Recent Ratings

Check out mari.veloso's...

85 67% Up (2009) - Rated 13 Mar 2017
86 71% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 13 Mar 2017
85 67% The Past (2013) - Rated 13 Mar 2017
77 46% A Separation (2011) - Rated 13 Mar 2017
81 58% Lord of War (2005) - Rated 13 Mar 2017
85 67% Irreversible (2002) - Rated 13 Mar 2017
78 50% Atonement (2007) - Rated 13 Mar 2017
82 61% Once (2007) - Rated 13 Mar 2017
85 67% The Sea Inside (2004) - Rated 13 Mar 2017
74 34% Her (2013) - Rated 13 Mar 2017