Mark Intel

mark_intel
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 04 Nov 2016
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

85 Black Swan (2010) - Rated 04 Nov 2016
85 Gone Girl (2014) - Rated 04 Nov 2016
90 Stuart Little (1999) - Rated 04 Nov 2016
90 Cast Away (2000) - Rated 04 Nov 2016
90 The Shining (1980) - Rated 04 Nov 2016
"Didn't follow the book but watch it for Nicholson's performance."
93 The Martian (2015) - Rated 04 Nov 2016
"The premise sounded wonky, but kept me on the edge of my seat."
90 Alien (1979) - Rated 04 Nov 2016
95 Apocalypse Now (1979) - Rated 04 Nov 2016
90 Independence Day (1996) - Rated 04 Nov 2016
95 Rear Window (1954) - Rated 04 Nov 2016