markoz

markoz
Flick Fan - 92 Film Ratings
Member Since: 21 Dec 2016
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 80% Lucky Number Slevin (2006) - Rated 20 Jan 2017
89 73% Mr. Nobody (2009) - Rated 20 Jan 2017
78 19% Hancock (2008) - Rated 14 Jan 2017
87 57% Next (2007) - Rated 14 Jan 2017
85 44% Evolution (2001) - Rated 14 Jan 2017
87 57% The Secret Life of Walter Mitty (2013) - Rated 14 Jan 2017
93 94% Hackers (1995) - Rated 14 Jan 2017
91 86% Antitrust (2001) - Rated 14 Jan 2017
77 15% Men in Black III (2012) - Rated 14 Jan 2017
87 57% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 14 Jan 2017