markwalls

markwalls
Movie Buff - 107 Film Ratings
Member Since: 07 Apr 2016
Location: Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10% Spider-Man (2002) - Rated 02 Sep 2016
78% Singin' in the Rain (1952) - Rated 02 Sep 2016
52% Speed (1994) - Rated 02 Sep 2016
26% The Shining (1980) - Rated 02 Sep 2016
26% Django Unchained (2012) - Rated 02 Sep 2016
1% Serendipity (2001) - Rated 02 Sep 2016
10% The 400 Blows (1959) - Rated 02 Sep 2016
52% Pretty Woman (1990) - Rated 07 Apr 2016
52% The Social Network (2010) - Rated 07 Apr 2016
52% Mr. Nobody (2009) - Rated 07 Apr 2016