marmot79

marmot79
Movie Buff - 116 Film Ratings
Member Since: 28 Jul 2017
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

20 16% The Mummy (1999) - Rated 29 Jul 2017
80 87% The Pianist (2002) - Rated 29 Jul 2017
15 5% District 9 (2009) - Rated 29 Jul 2017
80 87% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 29 Jul 2017
75 78% X-Men: First Class (2011) - Rated 29 Jul 2017
15 5% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 29 Jul 2017
40 32% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 29 Jul 2017
85 94% Inglourious Basterds (2009) - Rated 29 Jul 2017
15 5% There Will Be Blood (2007) - Rated 29 Jul 2017
60 50% Into the Wild (2007) - Rated 29 Jul 2017