marryssaa

marryssaa
Flick Fan - 66 Film Ratings
Member Since: 28 Dec 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 43% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 08 May 2022
90 87% Memento (2001) - Rated 02 May 2022
88 73% Sharp Objects (2018) - Rated 19 Apr 2022
85 43% Gone Girl (2014) - Rated 19 Apr 2022
85 43% House of Gucci (2021) - Rated 25 Dec 2021
88 73% I Origins (2014) - Rated 25 Dec 2021
80 17% Chocolat (2000) - Rated 13 Sep 2021
86 58% Beckett (2021) - Rated 22 Aug 2021
85 43% Inside Llewyn Davis (2013) - Rated 22 Aug 2021
87 64% The Man Who Sold His Skin (2020) - Rated 16 Aug 2021