martabat

martabat
Movie Buff - 300 Film Ratings
Member Since: 06 Dec 2010
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 81% Out of Africa (1985) - Rated 07 Dec 2010
70 57% The Blue Lagoon (1980) - Rated 07 Dec 2010
60 27% Die Hard (1988) - Rated 07 Dec 2010
60 27% The NeverEnding Story (1984) - Rated 07 Dec 2010
70 57% Who Framed Roger Rabbit (1988) - Rated 07 Dec 2010
50 8% 9½ Weeks (1986) - Rated 07 Dec 2010
70 57% Cocktail (1988) - Rated 07 Dec 2010
70 57% Airplane! (1980) - Rated 07 Dec 2010
70 57% Willow (1988) - Rated 07 Dec 2010
70 57% Witness (1985) - Rated 07 Dec 2010