martas81

martas81
Movie Buff - 198 Film Ratings
Member Since: 06 Sep 2007
Location: Prague, Czech Republic, Czech Republic
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 71% The Man Who Would Be King (1975) - Rated 06 May 2019
75 25% Shame (2011) - Rated 06 May 2019
100 88% Doc Hollywood (1991) - Rated 06 May 2019
60 12% Fast & Furious (2009) - Rated 06 May 2019
70 20% The Accountant (2016) - Rated 06 May 2019
85 42% The Last of the Mohicans (1992) - Rated 06 May 2019
95 71% The Lives of Others (2006) - Rated 06 May 2019
100 88% Back to the Future (1985) - Rated 06 May 2019
80 32% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 06 May 2019
90 56% 28 Weeks Later... (2007) - Rated 06 May 2019