marticik

Bio: Rockn\'Roll, motorcycle, sail.
Check out marticik's...
100 91% | L'atalante (1934) - Feb 27, 2019 |
100 91% | Modern Times (1936) - Feb 27, 2019 |
90 70% | Alien: Resurrection (1997) - Feb 27, 2019 |
98 79% | Match Point (2005) - Feb 27, 2019 |
68 37% | Bringing Out the Dead (1999) - Feb 27, 2019 |
62 20% | Rambo: First Blood Part II (1985) - Feb 27, 2019 |
86 62% | Dunkirk (2017) - Feb 27, 2019 |
72 45% | The Nightmare Before Christmas (1993) - Feb 27, 2019 |
85 54% | The Deer Hunter (1978) - Feb 27, 2019 |
50 4% | The Hills Have Eyes (2006) - Feb 27, 2019 |