Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
martinLooter

Movie Buff - 125 Film Ratings

Member Since: Jan 4, 2019

Location: Germany

more Recent Ratings
Check out martinLooter's...
82 43% Barton Fink (1991) - Jan 04, 2019
85 68% Fargo (1996) - Jan 04, 2019
83 50% The Man Who Wasn't There (2001) - Jan 04, 2019
78 32% The Ladykillers (2004) - Jan 04, 2019
90 88% No Country for Old Men (2007) - Jan 04, 2019
73 23% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Jan 04, 2019
69 16% The Thin Red Line (1998) - Jan 04, 2019
74 24% Boogie Nights (1997) - Jan 04, 2019
70 18% The Tin Drum (1979) - Jan 04, 2019
62 12% Gerald's Game (2017) - Jan 04, 2019