martingatica

martingatica
Movie Buff - 153 Film Ratings
Member Since: 01 May 2020
Location: Chile
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 97% Se7en (1995) - Rated 02 May 2020
100 97% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 02 May 2020
98 93% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 02 May 2020
98 93% Amores Perros (2000) - Rated 02 May 2020
100 97% Oldboy (2003) - Rated 02 May 2020
100 97% The Skin I Live In (2011) - Rated 02 May 2020
94 82% Trainspotting (1996) - Rated 02 May 2020
76 31% The Transporter (2002) - Rated 02 May 2020
92 80% Intouchables (2011) - Rated 02 May 2020
77 32% John Wick (2014) - Rated 02 May 2020