Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
martinisheen

Flick Fan - 71 Film Ratings

Member Since: Jan 25, 2020

Location: UK

more Recent Ratings
Check out martinisheen's...
100 90% 101 Dalmatians (1961) - Jan 25, 2020
85 52% Atonement (2007) - Jan 25, 2020
40 15% The Dark Knight Rises (2012) - Jan 25, 2020
65 27% The Ring (2002) - Jan 25, 2020
80 41% Doubt (2008) - Jan 25, 2020
90 66% Persepolis (2007) - Jan 25, 2020
20 6% Alice in Wonderland (2010) - Jan 25, 2020
85 52% The Others (2001) - Jan 25, 2020
90 66% The Princess Bride (1987) - Jan 25, 2020
90 66% The Blair Witch Project (1999) - Jan 25, 2020