martinx

martinx
Flick Fan - 46 Film Ratings
Member Since: 25 Feb 2014
Location: istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 26% Goodfellas (1990) - Rated 27 Feb 2014
86 31% Forrest Gump (1994) - Rated 27 Feb 2014
75 9% Fight Club (1999) - Rated 27 Feb 2014
91 65% La Jetée (1962) - Rated 27 Feb 2014
85 26% Game of Death (1978) - Rated 27 Feb 2014
57 7% Enter the Dragon (1973) - Rated 27 Feb 2014
39 1% The Big Boss (1971) - Rated 27 Feb 2014
49 3% The Way of the Dragon (1972) - Rated 27 Feb 2014
50 5% Fist of Fury (1972) - Rated 27 Feb 2014
90 52% 12 Angry Men (1957) - Rated 27 Feb 2014