Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
maryam211053

Flick Fan - 39 Film Ratings

Member Since: Sep 5, 2018

Location: Iran

more Recent Ratings
Check out maryam211053's...
98 98% 12 Angry Men (1957) - Sep 24, 2018
88 96% Sunset Blvd. (1950) - Sep 24, 2018
76 47% Blue Velvet (1986) - Sep 24, 2018
70 23% Kung Fu Panda (2008) - Sep 24, 2018
78 64% Scent of a Woman (1992) - Sep 24, 2018
77 52% Scarface (1983) - Sep 24, 2018
78 64% Donnie Brasco (1997) - Sep 24, 2018
78 64% A Streetcar Named Desire (1951) - Sep 24, 2018
74 34% The Face of Another (1966) - Sep 23, 2018
77 52% Last Tango in Paris (1972) - Sep 22, 2018