Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
masa

Flick Fan - 28 Film Ratings

Member Since: Nov 12, 2019

more Recent Ratings
83 73% Million Dollar Baby (2004) - Nov 12, 2019
75 32% Valkyrie (2008) - Nov 12, 2019
73 16% The Hangover Part II (2011) - Nov 12, 2019
85 85% Life Is Beautiful (1997) - Nov 12, 2019
83 73% Se7en (1995) - Nov 12, 2019
81 60% Cinema Paradiso (1988) - Nov 12, 2019
82 66% Midnight in Paris (2011) - Nov 12, 2019
81 60% Mystic River (2003) - Nov 12, 2019
77 46% Despicable Me (2010) - Nov 12, 2019
72 10% Casablanca (1942) - Nov 12, 2019