masalo

masalo
Movie Buff - 252 Film Ratings
Member Since: 03 Jan 2014
Location: California, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 48% El Mariachi (1993) - Rated 05 Jan 2014
72 22% The Terminal (2004) - Rated 05 Jan 2014
75 28% Man on the Moon (1999) - Rated 05 Jan 2014
77 32% Swordfish (2001) - Rated 05 Jan 2014
80 48% The Social Network (2010) - Rated 05 Jan 2014
82 60% Planet Terror (2007) - Rated 05 Jan 2014
72 22% Bad Santa (2003) - Rated 05 Jan 2014
38 0% Mr. Deeds (2002) - Rated 05 Jan 2014
88 81% Brazil (1985) - Rated 05 Jan 2014
61 8% Speed (1994) - Rated 05 Jan 2014