masemase

masemase
Flick Fan - 84 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 85% (500) Days of Summer (2009) - Rated 13 Feb 2012
88 46% The Man Who Wasn't There (2001) - Rated 13 Feb 2012
88 46% The Hudsucker Proxy (1994) - Rated 13 Feb 2012
92 69% Fargo (1996) - Rated 13 Feb 2012
100 97% The Big Lebowski (1998) - Rated 13 Feb 2012
89 53% Funny People (2009) - Rated 13 Feb 2012
100 97% Knocked Up (2007) - Rated 13 Feb 2012
93 75% The Social Network (2010) - Rated 13 Feb 2012
93 75% Thank You for Smoking (2006) - Rated 13 Feb 2012
82 15% Up in the Air (2009) - Rated 13 Feb 2012