maseti

maseti
Movie Buff - 217 Film Ratings
Member Since: 11 Nov 2014
Location: Winchester, Virginia, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 42% 12 Years a Slave (2013) - Rated 12 Nov 2014
78 5% This Is England (2006) - Rated 12 Nov 2014
86 71% Escape from Sobibor (1987) - Rated 12 Nov 2014
86 71% Hotel Rwanda (2004) - Rated 12 Nov 2014
50 0% The Blair Witch Project (1999) - Rated 12 Nov 2014
93 95% The Last Emperor (1987) - Rated 12 Nov 2014
92 94% War and Peace (1968) - Rated 12 Nov 2014
98 98% Apocalypse Now (1979) - Rated 12 Nov 2014
85 56% Patton (1970) - Rated 12 Nov 2014
86 71% Gandhi (1982) - Rated 12 Nov 2014