masonrh

masonrh
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 28 May 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 94% Donnie Darko (2001) - Rated 06 Feb 2021
94 87% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 28 May 2020
89 55% Silence (2016) - Rated 28 May 2020
91 76% Spring (2014) - Rated 28 May 2020
90 66% A Beautiful Mind (2001) - Rated 28 May 2020
92 80% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 28 May 2020
80 30% Prince of Persia: The Sands of Time (2010) - Rated 28 May 2020
76 23% Enemy (2014) - Rated 28 May 2020
93 83% Nightcrawler (2014) - Rated 28 May 2020
82 37% Southpaw (2015) - Rated 28 May 2020