masoudsabahi

masoudsabahi
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 23 Jan 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 86% Solaris (1972) - Rated 23 Jan 2015
60 6% Reservoir Dogs (1992) - Rated 23 Jan 2015
84 70% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 23 Jan 2015
85 76% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 23 Jan 2015
75 33% Sin City (2005) - Rated 23 Jan 2015
80 56% Inglourious Basterds (2009) - Rated 23 Jan 2015
80 56% Django Unchained (2012) - Rated 23 Jan 2015
67 23% American History X (1998) - Rated 23 Jan 2015
78 43% Citizen Kane (1941) - Rated 23 Jan 2015
60 6% Garfield (2004) - Rated 23 Jan 2015