master44tr

master44tr
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 02 Nov 2010
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 76% Blade Runner (1982) - Rated 13 Feb 2016
85 51% Never Say Never Again (1983) - Rated 13 Feb 2016
90 76% The Avengers (2012) - Rated 13 Feb 2016
70 36% Blue Is the Warmest Color (2013) - Rated 13 Feb 2016
90 76% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 13 Feb 2016
60 28% Signs (2002) - Rated 13 Feb 2016
100 98% Ronin (1998) - Rated 13 Feb 2016
90 76% I, Robot (2004) - Rated 13 Feb 2016
90 76% Spider-Man 2 (2004) - Rated 13 Feb 2016
85 51% Hannibal (2001) - Rated 13 Feb 2016