Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
masterasia

Flick Fan - 88 Film Ratings

Member Since: Apr 20, 2018

Location: Canada

more Recent Ratings
Check out masterasia's...
80 77% How to Train Your Dragon (2010) - Apr 20, 2018
75 57% Mars Attacks! (1996) - Apr 20, 2018
81 85% Guardians of the Galaxy (2014) - Apr 20, 2018
75 57% Bring It On (2000) - Apr 20, 2018
78 68% Pitch Black (2000) - Apr 20, 2018
73 49% Shrek (2001) - Apr 20, 2018
77 65% American History X (1998) - Apr 20, 2018
75 57% The Breakfast Club (1985) - Apr 20, 2018
68 28% Suicide Squad (2016) - Apr 20, 2018
81 85% Tommy Boy (1995) - Apr 20, 2018