Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
mastergokalp

Flick Fan - 67 Film Ratings

Member Since: Dec 7, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
Check out mastergokalp's...
74 3% Knives Out (2019) - Jun 23, 2020
91 58% Pardon (2005) - Mar 11, 2020
90 51% Yeralti (2012) - Mar 11, 2020
89 44% Kader (2006) - Mar 11, 2020
89 44% Masumiyet (1997) - Mar 11, 2020
94 70% Drive (2011) - Mar 11, 2020
91 58% Rashomon (1950) - Mar 11, 2020
94 70% Seven Samurai (1954) - Mar 11, 2020
84 26% Oldboy (2003) - Mar 11, 2020
89 44% Parasite (2019) - Mar 11, 2020