MasterKazoo

masterkazoo
Flick Fan - 67 Film Ratings
Member Since: 04 Sep 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I'm one smooth cat man. And when I say cat man, I don't mean a humanoid cat, I mean a man who just likes cats.

more Recent Ratings

88 49% The Butterfly Effect (2004) - Rated 04 Sep 2007
87 45% The Negotiator (1998) - Rated 04 Sep 2007
97 91% The Boondock Saints (1999) - Rated 04 Sep 2007
93 74% Black Hawk Down (2001) - Rated 04 Sep 2007
98 93% Princess Mononoke (1997) - Rated 04 Sep 2007
88 49% Apocalypto (2006) - Rated 04 Sep 2007
80 17% Secret Window (2004) - Rated 04 Sep 2007
95 84% The Departed (2006) - Rated 04 Sep 2007
85 35% The Golden Child (1986) - Rated 04 Sep 2007
"Eddie Murphy is amazing."
70 5% Syriana (2005) - Rated 04 Sep 2007