mastersofa

mastersofa
Movie Buff - 257 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2018
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 79% Burning (2018) - Rated 10 Oct 2019
100 92% The Rules of the Game (1939) - Rated 10 Oct 2019
90 65% Hell or High Water (2016) - Rated 10 Oct 2019
100 92% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 10 Oct 2019
95 79% Fight Club (1999) - Rated 28 Apr 2018
100 92% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 28 Apr 2018
95 79% The Graduate (1967) - Rated 28 Apr 2018
90 65% Drag Me to Hell (2009) - Rated 28 Apr 2018
80 43% Inside Man (2006) - Rated 28 Apr 2018
50 8% Kick-Ass (2010) - Rated 28 Apr 2018