masteusz

masteusz
Movie Buff - 301 Film Ratings
Member Since: 16 Oct 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 83% Ex Machina (2015) - Rated 16 Oct 2015
75 41% World War Z (2013) - Rated 16 Oct 2015
40 11% Stealth (2005) - Rated 16 Oct 2015
90 83% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 16 Oct 2015
70 30% Idiocracy (2006) - Rated 16 Oct 2015
60 25% Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Rated 16 Oct 2015
85 68% Gravity (2013) - Rated 16 Oct 2015
85 68% Interstellar (2014) - Rated 16 Oct 2015
80 56% K-PAX (2001) - Rated 16 Oct 2015
50 18% X-Men Origins: Wolverine (2009) - Rated 16 Oct 2015