mastpryix

mastpryix
Flick Fan - 80 Film Ratings
Member Since: 06 Mar 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 90% The Usual Suspects (1995) - Rated 06 Mar 2018
95 66% Dawn of the Planet of the Apes (2014) - Rated 06 Mar 2018
95 66% The Golden Compass (2007) - Rated 06 Mar 2018
95 66% Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Rated 06 Mar 2018
85 17% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 06 Mar 2018
95 66% Twister (1996) - Rated 06 Mar 2018
85 17% Transformers: Dark of the Moon (2011) - Rated 06 Mar 2018
95 66% The Italian Job (2003) - Rated 06 Mar 2018
90 38% Vertical Limit (2000) - Rated 06 Mar 2018
95 66% The Last Samurai (2003) - Rated 06 Mar 2018