matanay

matanay
Movie Buff - 230 Film Ratings
Member Since: 21 Feb 2014
Location: ?stanbul, Beyoðlu, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 57% Louis C.K.: Live at the Comedy Store (2015) - Rated 19 Jul 2015
10 15% Son osmanli yandim ali (2007) - Rated 28 Feb 2015
7% Asmali konak: Hayat (2003) - Rated 28 Feb 2015
0% Çilgin Dersane Kampta (2008) - Rated 28 Feb 2015
50 29% [Rec] 2 (2009) - Rated 28 Feb 2015
10 15% Twilight (2008) - Rated 28 Feb 2015
75 44% The Lizard (2004) - Rated 28 Feb 2015
70 38% 127 Hours (2010) - Rated 28 Feb 2015
80 52% Nymphomaniac: Volume 1 (2013) - Rated 28 Feb 2015
10 15% Sans kapiyi kirinca (2005) - Rated 28 Feb 2015