mathace

mathace
Film Freak - 740 Film Ratings
Member Since: 21 Mar 2019
Location: Hungary
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 67% Home Alone (1990) - Rated 21 Mar 2019
80 67% Goodfellas (1990) - Rated 21 Mar 2019
70 44% Edward Scissorhands (1990) - Rated 21 Mar 2019
70 44% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 21 Mar 2019
90 83% Awakenings (1990) - Rated 21 Mar 2019
90 83% Twin Peaks (1990) - Rated 21 Mar 2019
60 22% 27 Dresses (2008) - Rated 21 Mar 2019
60 22% Nick and Norah's Infinite Playlist (2008) - Rated 21 Mar 2019
90 83% The Reader (2008) - Rated 21 Mar 2019
60 22% Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Rated 21 Mar 2019