mathieudg

mathieudg
Movie Buff - 116 Film Ratings
Member Since: 28 Jul 2009
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 99% Fallen Angels (1995) - Rated 24 Jan 2010
93 96% A Prophet (2009) - Rated 24 Jan 2010
80 59% A Fish Called Wanda (1988) - Rated 31 Jul 2009
60 9% It (1990) - Rated 31 Jul 2009
45 5% Beethoven (1992) - Rated 31 Jul 2009
71 30% Revenge of the Nerds (1984) - Rated 31 Jul 2009
80 59% Broken Flowers (2005) - Rated 31 Jul 2009
83 74% The Godfather (1972) - Rated 31 Jul 2009
82 69% The Departed (2006) - Rated 31 Jul 2009
50 6% AVP: Alien vs. Predator (2004) - Rated 31 Jul 2009