mattlee2669

mattlee2669
Movie Buff - 141 Film Ratings
Member Since: 29 May 2022
Location: Brooklyn, NY, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 62% Forrest Gump (1994) - Rated 31 May 2022
100 62% The Innocents (1961) - Rated 30 May 2022
10 12% Magnolia (1999) - Rated 30 May 2022
10 12% Rent (2005) - Rated 30 May 2022
100 62% Far from Heaven (2002) - Rated 30 May 2022
25 17% Beginners (2011) - Rated 30 May 2022
100 62% Paris Is Burning (1990) - Rated 30 May 2022
100 62% La La Land (2016) - Rated 30 May 2022
100 62% The Truman Show (1998) - Rated 30 May 2022
10 12% Frances Ha (2013) - Rated 30 May 2022