mattoxjd

mattoxjd
Flick Fan - 45 Film Ratings
Member Since: 16 Oct 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

28 36% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 16 Oct 2020
86 90% Manhattan (1979) - Rated 16 Oct 2020
60 61% Garden State (2004) - Rated 16 Oct 2020
55 54% Mars Attacks! (1996) - Rated 16 Oct 2020
44 47% Rain Man (1988) - Rated 16 Oct 2020
66 68% Memento (2001) - Rated 16 Oct 2020
77 83% Birdman (2014) - Rated 16 Oct 2020
74 76% Adaptation. (2002) - Rated 16 Oct 2020
55 54% American Beauty (1999) - Rated 16 Oct 2020
76 81% The Squid and the Whale (2005) - Rated 16 Oct 2020