mattytron

mattytron
Cinema Addict - 1196 Film Ratings
Member Since: 16 Sep 2012
Location: Brooklyn, New York, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Another MFA graduate.

more Recent Ratings

100 96% Whiplash (2014) - Rated 27 Jun 2015
90 79% The Wild Bunch (1969) - Rated 27 Jun 2015
100 96% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 27 Jun 2015
90 79% North by Northwest (1959) - Rated 27 Jun 2015
90 79% Inside Out (2015) - Rated 26 Jun 2015
75 46% Deconstructing Harry (1997) - Rated 30 Dec 2013
80 57% Husbands and Wives (1992) - Rated 30 Dec 2013
90 79% Bullets Over Broadway (1994) - Rated 30 Dec 2013
70 37% Love and Death (1975) - Rated 30 Dec 2013
60 21% To Rome with Love (2012) - Rated 30 Dec 2013