maurerm788

maurerm788
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 04 Jan 2013
Location: Ann Arbor, Michigan, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 88% Her (2013) - Rated 01 Mar 2014
80 18% Serial Experiments: Lain (1998) - Rated 30 Aug 2013
90 61% Secret Sunshine (2007) - Rated 18 Jan 2013
95 88% Incendies (2010) - Rated 13 Jan 2013
90 61% Nausicaä of the Valley of the Wind (1984) - Rated 13 Jan 2013
90 61% Antichrist (2009) - Rated 13 Jan 2013
90 61% The Turin Horse (2011) - Rated 13 Jan 2013
95 88% Fight Club (1999) - Rated 13 Jan 2013
92 75% Weekend (2011) - Rated 13 Jan 2013
85 35% Life of Pi (2012) - Rated 05 Jan 2013