maverick61

maverick61
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 04 Mar 2018
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: a good guy

more Recent Ratings

65 15% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 04 Mar 2018
78 67% Atonement (2007) - Rated 04 Mar 2018
72 41% Toy Story 3 (2010) - Rated 04 Mar 2018
85 91% Into the Wild (2007) - Rated 04 Mar 2018
76 61% Secretary (2002) - Rated 04 Mar 2018
60 4% Alien (1979) - Rated 04 Mar 2018
80 77% The Great Escape (1963) - Rated 04 Mar 2018
74 44% On the Road (2012) - Rated 04 Mar 2018
78 67% Darkest Hour (2017) - Rated 04 Mar 2018
68 25% Back to the Future (1985) - Rated 04 Mar 2018