maviforma

maviforma
Movie Buff - 116 Film Ratings
Member Since: 05 Mar 2013
Location: antakya, hatay, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 49% Parasite (2019) - Rated 04 Jan 2022
90 49% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 26 Jul 2020
75 2% A Taxi Driver (2017) - Rated 26 Jul 2020
88 31% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 07 May 2020
91 60% Oldboy (2003) - Rated 07 Mar 2017
85 22% Eksi Elmalar (2016) - Rated 04 Feb 2017
69 0% Çalgı Çengi İkimiz (2017) - Rated 04 Feb 2017
86 26% Deja Vu (2006) - Rated 19 Sep 2015
86 26% Dabbe: Cin çarpmasi (2013) - Rated 19 Sep 2015
92 72% Interstellar (2014) - Rated 20 Jul 2015