mavmav

mavmav
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 10 Jul 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 78% La Haine (1995) - Rated 10 Jul 2017
94 65% The Hateful Eight (2015) - Rated 10 Jul 2017
65 9% Role Models (2008) - Rated 10 Jul 2017
96 90% 21 Grams (2003) - Rated 10 Jul 2017
90 59% Limitless (2011) - Rated 10 Jul 2017
95 78% Blue Jasmine (2013) - Rated 10 Jul 2017
99 96% WALL·E (2008) - Rated 10 Jul 2017
70 15% In Good Company (2004) - Rated 10 Jul 2017
95 78% The Pianist (2002) - Rated 10 Jul 2017
85 46% Rango (2011) - Rated 10 Jul 2017