mavos

mavos
Movie Buff - 113 Film Ratings
Member Since: 15 May 2015
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 89% Samsara (2011) - Rated 18 May 2015
80 43% Shanghai Noon (2000) - Rated 18 May 2015
80 43% Frozen (2013) - Rated 18 May 2015
80 43% Home Alone (1990) - Rated 18 May 2015
95 83% Face/Off (1997) - Rated 18 May 2015
70 19% Panic Room (2002) - Rated 18 May 2015
90 72% Blade Runner (1982) - Rated 18 May 2015
85 59% Monsters, Inc. (2001) - Rated 18 May 2015
85 59% Office Space (1999) - Rated 18 May 2015
80 43% Inception (2010) - Rated 18 May 2015