We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

Maximus24

maximus24 width="104" height="110"

Flick Fan - 87 Film Ratings

Member Since: May 19, 2020

more Recent Ratings

Check out Maximus24's...

83 59% Don't Look Up (2021) - Oct 26, 2022
80 46% Kimi (2022) - Oct 26, 2022
72 24% Morfiy (2008) - Feb 15, 2021
74 28% The Lobster (2015) - Jan 03, 2021
81 51% Inglourious Basterds (2009) - Jan 03, 2021
85 66% Leviathan (2014) - Jan 03, 2021
80 46% Yes Man (2008) - Dec 09, 2020
87 72% Zootopia (2016) - Dec 09, 2020
63 10% Suicide Squad (2016) - Dec 09, 2020
78 39% The Shining (1980) - Dec 09, 2020