maxliefkes

maxliefkes
Flick Fan - 22 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 56% Reservoir Dogs (1992) - Rated 12 Feb 2012
90 79% True Romance (1993) - Rated 12 Feb 2012
81 18% Natural Born Killers (1994) - Rated 12 Feb 2012
95 97% Pulp Fiction (1994) - Rated 12 Feb 2012
87 45% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 12 Feb 2012
88 56% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 12 Feb 2012
80 9% Sin City (2005) - Rated 12 Feb 2012
88 56% Inglourious Basterds (2009) - Rated 12 Feb 2012
80 9% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 12 Feb 2012
89 65% Full Metal Jacket (1987) - Rated 12 Feb 2012