maxmaus

maxmaus
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 21 Jan 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 95% The Lives of Others (2006) - Rated 21 Jan 2019
80 29% The Favourite (2018) - Rated 21 Jan 2019
83 54% Amores Perros (2000) - Rated 21 Jan 2019
85 70% Double Indemnity (1944) - Rated 21 Jan 2019
84 62% Brazil (1985) - Rated 21 Jan 2019
78 20% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 21 Jan 2019
86 79% Memento (2001) - Rated 21 Jan 2019
82 45% Manchester by the Sea (2016) - Rated 21 Jan 2019
46 4% Across the Universe (2007) - Rated 21 Jan 2019
81 37% Adaptation. (2002) - Rated 21 Jan 2019