maxwarren

maxwarren
Movie Buff - 105 Film Ratings
Member Since: 31 Jan 2018
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: legend

more Recent Ratings

85 81% Smithereens (1982) - Rated 15 Mar 2020
90 91% Night on Earth (1991) - Rated 15 Mar 2020
95 98% Joe (1970) - Rated 15 Mar 2020
75 61% Dazed and Confused (1993) - Rated 01 Feb 2018
60 36% Nick and Norah's Infinite Playlist (2008) - Rated 01 Feb 2018
60 36% Zack and Miri Make a Porno (2008) - Rated 01 Feb 2018
56 29% Forrest Gump (1994) - Rated 01 Feb 2018
50 23% Ocean's Twelve (2004) - Rated 01 Feb 2018
48 20% Super Size Me (2004) - Rated 01 Feb 2018
60 36% Thank You for Smoking (2006) - Rated 01 Feb 2018