maybe

maybe
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 03 Nov 2020
Location: Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 48% The Imitation Game (2014) - Rated 21 Oct 2023
91 48% Her (2013) - Rated 21 Oct 2023
95 80% Buffalo '66 (1998) - Rated 09 Sep 2021
92 56% The Trial of the Chicago 7 (2020) - Rated 14 Apr 2021
92 56% Before Night Falls (2000) - Rated 06 Apr 2021
95 80% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 25 Mar 2021
95 80% Incendies (2010) - Rated 25 Mar 2021
85 8% The Last Shaman (2017) - Rated 07 Feb 2021
95 80% Dracula (1992) - Rated 01 Feb 2021
93 62% The Tree of Life (2011) - Rated 30 Jan 2021