mbahia

mbahia
Flick Fan - 91 Film Ratings
Member Since: 25 Nov 2017
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 78% It Chapter Two (2019) - Rated 02 Nov 2020
95 78% The Queen's Gambit (2020) - Rated 02 Nov 2020
93 68% Bates Motel (2013) - Rated 02 Nov 2020
100 95% The Good Doctor (2017) - Rated 02 Nov 2020
87 26% Back to the Future Part III (1990) - Rated 02 Nov 2020
95 78% Back to the Future (1985) - Rated 02 Nov 2020
90 50% Back to the Future Part II (1989) - Rated 02 Nov 2020
90 50% Secret Obsession (2019) - Rated 02 Nov 2020
97 89% Bird Box (2018) - Rated 02 Nov 2020
95 78% Rush (2013) - Rated 02 Nov 2020