mbaron

Bio: I am a father, husband, teacher, friend, citizen, reader and watcher of stuff.
Check out mbaron's...
97 58% | Another Earth (2011) - Feb 20, 2019 |
95 42% | Mad Max: Fury Road (2015) - Feb 20, 2019 |
95 42% | The Corporation (2003) - Feb 20, 2019 |
100 92% | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Feb 11, 2019 |
95 42% | Dracula (1992) - Feb 11, 2019 |
97 58% | Minority Report (2002) - Feb 11, 2019 |
95 42% | Short Cuts (1993) - Feb 11, 2019 |
99 78% | Clueless (1995) - Feb 11, 2019 |
95 42% | The Talented Mr. Ripley (1999) - Feb 11, 2019 |
100 92% | The Big Short (2015) - Feb 11, 2019 |