mbrostami

mbrostami
Movie Buff - 102 Film Ratings
Member Since: 04 Apr 2017
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 65% Certified Copy (2010) - Rated 02 Feb 2019
90 52% Everybody Knows (2018) - Rated 18 Jan 2019
85 30% Ready Player One (2018) - Rated 18 Jan 2019
90 52% Eighth Grade (2018) - Rated 18 Jan 2019
93 73% The Rider (2018) - Rated 15 Dec 2018
98 97% Beast (2017) - Rated 15 Dec 2018
93 73% Nocturnal Animals (2016) - Rated 14 Dec 2018
80 22% The Handmaiden (2016) - Rated 14 Dec 2018
70 13% The Skin I Live In (2011) - Rated 01 May 2017
85 30% To Rome with Love (2012) - Rated 27 Apr 2017