mbruzz

mbruzz
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 12 Jan 2018
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 3% The Patriot (2000) - Rated 12 Jan 2018
80 30% Boogie Nights (1997) - Rated 12 Jan 2018
80 30% The Master (2012) - Rated 12 Jan 2018
83 42% Magnolia (1999) - Rated 12 Jan 2018
79 19% The Ice Storm (1997) - Rated 12 Jan 2018
87 57% The Tree of Life (2011) - Rated 12 Jan 2018
90 92% Badlands (1973) - Rated 12 Jan 2018
88 73% Mulholland Drive (2001) - Rated 12 Jan 2018
90 92% Short Cuts (1993) - Rated 12 Jan 2018
88 73% Donnie Darko (2001) - Rated 12 Jan 2018