Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
mcan

Movie Buff - 215 Film Ratings

Member Since: Sep 12, 2016

Location: Turkey

Bio: I am the guy who likes travelling and watching films.
more Recent Ratings
85 53% The World's End (2013) - Sep 11, 2017
85 53% Lost in Translation (2003) - Sep 11, 2017
76 8% Skyfall (2012) - Sep 11, 2017
89 86% Perfect Strangers (2016) - Sep 11, 2017
85 53% Babam Ve Oglum (2005) - Dec 28, 2016
84 41% Ben X (2007) - Dec 15, 2016
86 63% Klass (2007) - Dec 15, 2016
83 36% Love and Other Drugs (2010) - Dec 15, 2016
85 53% Prisoners (2013) - Dec 15, 2016
85 53% Demolition (2016) - Dec 15, 2016