mcastro87

mcastro87
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 07 Jun 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 86% Rocky (1976) - Rated 07 Jun 2017
100 86% Gangs of New York (2002) - Rated 07 Jun 2017
96 67% Fast Times at Ridgemont High (1982) - Rated 07 Jun 2017
96 67% Pineapple Express (2008) - Rated 07 Jun 2017
95 46% Zombieland (2009) - Rated 07 Jun 2017
95 46% Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Rated 07 Jun 2017
97 71% Pearl Harbor (2001) - Rated 07 Jun 2017
95 46% The Fifth Element (1997) - Rated 07 Jun 2017
90 16% Exit Through the Gift Shop (2010) - Rated 07 Jun 2017
95 46% Elf (2003) - Rated 07 Jun 2017